Kalite Politikamız

Kalite Politikamız;
Müşterilerimizin beklentilerini sürekli karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak, faaliyetlerimizde ‘her zaman en iyisi’ olmak için kalite yönetimimizin, şirketimizin politikasıdır.Müşteri Şikayet ve Memnuniyet Politikamız:
Sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyeti ilkesine hizmet etmek amacı ile müşteri talep ve şikâyetlerini yasalara ve müşteri koşullarına uygun olarak, gizlilik prensibi doğrultusunda, müşteri odaklı bakış açısı ile tarafsız ve adil bir şekilde en kısa sürede değerlendirmekteyiz. Müşteri şikâyetlerini ele alış biçimimiz anlaşılabilir ve kolay ulaşılabilir şekilde herkesin bilgisine açıktır. Sürekli Gelişme ve İyileştirme:
Üst yönetimin katkıları ve tüm çalışanların katılımıyla Kalite Yönetim Sistemimizin esaslarına uymak, sistemin sürekliliğini sağlamak ve sistemin performansını sürekli geliştirmek.

Kalite Yönetim Sistemleri - ISO 9001:2008:
İyi Olmayı Hedeflerken ve Tüm faaliyetlerimizde Sürekli İyileştirme Bilinciyle; Memnun Müşteri Anayasamızda belirlediğimiz ilkeler doğrultusunda müşteri beklentilerini karşılayarak memnuniyetini arttırmayı, Çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve Tedarikçilerimizi bilinçlendirmeyi ve yönetim sistemlerimize katılımlarını sağlamayı, Süreçlerimiz ve ürünlerimizi tasarlarken insan sağlığını korumayı, çevresel kirlenmeye karşı önlem almayı ve doğal kaynakları tasarruflu şekilde kullanmayı. Kalite:
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yasal mevzuatlara uygun, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, şirket çalışanlarına verilen eğitimlerle sistem kalite bilincini geliştirmek, daima kaliteli ürün sunmak, müşteri memnuniyetini üst düzeye ulaştırmak.